Bujan-Trans

Likwidacja szkód komunikacyjnych OC i AC Bujan-Trans

Nasza firma zajmuje się kompleksową likwidacją szkód komunikacyjnych. Likwidację można u nas przeprowadzić zarówno metodą kosztorysową jak i serwisową. Dokładamy wszelkich starań, by każdą naprawę wykonać szybko i sprawnie. Zawsze zależy nam na tym, by nasz klient mógł jak najszybciej odebrać naprawiony samochód, a wszelkie czynności po jego stronie były zredukowane do niezbędnego minimum.

Metoda_kosztorysowa_likwidacji_szkody_Bujan-Trans

Metoda kosztorysowa

W metodzie tej towarzystwo ubezpieczeniowe dokonuje oględzin samochodu za pośrednictwem wyznaczonego przez siebie rzeczoznawcy, po czym przesyła decyzję o wypłacie odszkodowania. Wypłaty dokonuje na konto klienta, który za otrzymane środki dokonuje naprawy uszkodzenia w dowolnie wybranym warsztacie.
Jeśli decydujesz się na dokonanie naprawy w naszej firmie skontaktuj się z nami. Proponujemy dokonanie oględzin w naszym warsztacie. Umów się z rzeczoznawcą na termin oględzin podając nasz adres i przyjedź do nas uszkodzonym pojazdem (lub przetransportuj go do nas, jeśli nie możesz się nim poruszać). Przygotujemy auto do ekspertyzy i udostępnimy je rzeczoznawcy. Pozwoli to uniknąć sytuacji, w której np. uderzony tylny zderzak kryje pod sobą również uszkodzenie tylnego pasa, o czym rzeczoznawca nie wspomni na protokole, ponieważ zderzak podczas oględzin nie był zdemontowany. 

Metoda serwisowa, bezgotówkowa

W przypadku metody serwisowej Twoja rola sprowadza się do dostarczenia pojazdu do warsztatu, który dokona naprawy auta. W zależności od towarzystwa możesz sam wybrać warsztat, lub zostanie Ci przedstawiona lista warsztatów akredytowanych przez ubezpieczyciela, spośród których możesz wybrać ten, który dokona likwidacji szkody. Po podpisaniu stosownego upoważnienia pozostaje Ci tylko czekać, aż warsztat skontaktuje się z Tobą informując o terminie odbioru naprawionego samochodu. W tym przypadku warsztat rozlicza się bezpośrednio z ubezpieczycielem.