Bujan-Trans

Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe Bujan-Trans

Oferujemy szeroki wachlarz usługi samochodowych napraw blacharskich i lakierniczych. Naprawiamy wszystkie marki aut. Przytarty zderzak, wgniecione drzwi, drobna stłuczka parkingowa, rdzewiejący błotnik, czy progi wymagające renowacji - jesteśmy do dyspozycji.

Szlifowanie_zderzaka_2_Bujan-Trans_v1

Naprawy bieżące

Każdy z nas ma indywidualne podejście do samochodu. Dla jednych to narzędzie pracy, dla innych sposób na swobodne przemieszczania się, a dla niektórych auto to prawie jak członek rodziny. I Ci ostatni bardzo dbają o własne 4 kółka. Jeśli chcesz podciągnąć stan techniczny blacharki swojego auta – zapraszamy do kontaktu i umówienia wizyty. Zajmiemy się Twoim oczkiem w głowie i zadbamy, by służył jeszcze długie lata.

Naprawa sprowadzonego uszkodzonego samochodu z zagranicy

Bardzo popularnym ostatnio sposobem na posiadanie kilkuletniego samochodu, nierzadko z niskim przebiegiem jest sprowadzenie uszkodzonego auta spoza granic naszego kraju. Przy odpowiednim procesie weryfikacji aukcji sprzedaży taki zakup jest bardzo korzystny - nawet wliczając w całkowity koszt naprawę blacharsko-lakierniczą i mechaniczną. Również w tym przypadku służymy pomocą w przywróceniu pojazdu do stanu umożliwiającego jego normalne i bezpieczne użytkowanie.

Mustang_renowacja_Bujan-Trans_v1

Renowacja blacharsko-lakiernicza "klasyka"

Dla wielu ludzi motoryzacja jest sposobem na życie, a czasem sami o sobie mówią, że w ich żyłach krąży paliwo… Każda marka samochodów zrzesza wokół siebie grupę pasjonatów, których marzeniem jest posiadać klasyka „z tamtych lat”. Prym wiodą oczywiście pojazdy produkowane w Stanach Zjednoczonych – głównie przez wzgląd na legendarne wysoko litrażowe jednostki napędowe posiadające niepowtarzalne brzmienie i całkiem niezłe osiągi. W tym przypadku również jesteśmy do dyspozycji. Przywróciliśmy do świetności już nie jednego klasyka i jesteśmy gotowi na więcej wyzwań. Jeśli masz „bazę” którą chcesz przywrócić do życia – zapraszamy do kontaktu!