Bujan-Trans

O firmie Bujan-Trans

Blacharstwem i lakiernictwem samochodowym zajmujemy się już od ponad 19 lat. Zdobyte przez cały ten czas doświadczenie cyklicznie poszerzamy o aktualną wiedzę i rozwiązania. Uczestniczymy w szkoleniach i aktywnie interesujemy się nowymi technologiami i rozwiązaniami, które, po przetestowaniu, wdrażamy w naszej codziennej pracy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i robimy wszystko, by był zadowolony z naszych usług.

Bujan-Trans_Arkadiusz_z_klientem_v1

Terminowość, rzetelność, wsparcie

Prawie każdy z nas może podpisać się pod stwierdzeniem „bez samochodu jak bez ręki”. Zdajemy sobie sprawę, że brak auta często utrudnia, a niektórym nawet uniemożliwia normalne, codzienne funkcjonowanie. Dlatego zawsze staramy się zorganizować naprawę tak, by czas pobytu auta w naszym warsztacie był jak najkrótszy. Zawsze doradzamy klientowi odpowiednie rozwiązanie dbając o jego czas i portfel. Pomagamy również naszym klientom w kwestiach związanych z kontaktem, czy problemami z ubezpieczycielami.

Nasza misja

Dokładamy wszelkich starań, by świadczyć usługi blacharsko-lakiernicze na jak najwyższym poziomie. Przy każdej naprawie auta mamy pełną świadomość, że naprawiany pojazd będzie dalej służył naszemu klientowi jako środek transportu najbliższych, dzieci czy wnuków… Dlatego świadczone przez nas naprawy wykonywane są tak, by opuszczający nasz warsztat samochód był przywrócony do stanu sprzed kolizji i posiadał fabryczną wytrzymałość na wypadek kolejnego zdarzenia. To samo dotyczy wszelkich systemów bezpieczeństwa – muszą być w pełni sprawne i gotowe ponownie chronić pasażerów w przyszłości. Naszym celem jest również transparentność, uczciwe ceny i dbałość o klienta – tak, by w przyszłości klient bez wahania do nas wrócił.

Nasze wartości

Sprzęt, narzędzia

Wiedza i doświadczenie są kluczem do prawidłowego wykonania naprawy blacharsko-lakierniczej. Jednak żadna naprawa nie odbędzie się bez sprzętu. W naszej pracy stosujemy szereg profesjonalnych narzędzi, które umożliwiają prawidłowe wykonanie zleconej nam naprawy. W naszym warsztacie znajduje się między innymi:

Rama_naprawcza_car-o-liner_Bujan-Trans